SPONZORUJEME TRIATLONOVÉ A PLAVECKÉ ZÁVODY :
Na našem stánku představíme kompletní sortiment Aqua Sphere a MP (Michael Phelps) včetně testovacích produktů.

14-15.7.2018 Hamrman triatlon Hamr na Jezeře

28-29.7.2018 Mezinárodní plavecké závody v dálkovém plavání Lipno

1-2.9.2018   Triatlon Hrádek nad Nisou.

Na základě absolutně neseriózního a těžko pochopitelného jednání  pořadatele závodu rušíme po několika letech naši účast na tomto závodě a to nejen letos, ale i v příštích letech. Tento "domácí" závod byla pro nás srdeční záležitost, proto se nám to těžko píše. Tímto se omlouváme, že nebudete mít možnost na místě zakoupit naše produkty.

10-11.11.2018 Mistroství ČR v plavání MASTERS Česká Lípa

 

UPOZORNĚNÍ

Aktuální sortiment Aquasphere naleznete na www.delphinsub.cz/shop

 

 

 
 


Aqua Sphere je přední světový výrobce vybavení a pomůcek pro plavání, plavecké tréninky, kondiční plavání, vodní cvičení, plavce a triatlonisty. Firma přišla jako první s inovací v plaveckém světě , s brýlemi ​​Seal určenými pro plavání, s dětskými brýlemi SEAL KID, nebo s neoprenovými obleky pro soutěže Ironman. Všechny Aqua Sphere brýle a příslušenství, jako jsou Kaiman nebo Kayenne jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Ať se již jedná o plavání v bazénech nebo na otevřené vodě, Aqua Sphere je to pravé vybavení pro plavce, triatlonisty nebo děti, a zajišťuje jim bezpečné a pohodlné plavání.

Neoprenové obleky a kompletní vybavení vybavení AQUA SPHERE používají ve světě špičkoví triatlonisté mezi které se řadí pětinásobný světový šampión Terenzo Bozzone, světový šampión a vítěz Ironman Hawaii Faris Al Sultan, Tim O´Donnell pátý muž z mistroství světa IRONMAN 2013 , světový rekordman v plavání Christof Wandratsch, ale i další např. Lesley Paterson, Heather Wurtele, Luke Mckenzie, Matt Lieto…