Plavecké obleky triatlonové » Aqua Sphere - pánské

Aqua Sphere triatlonový neoprenový oblek RACERZÁRUKA KVALITY


Pro vrcholové triatlonisty je tu model Racer, vyrobený z velmi pružného japonského materiálu Yamamoto 39. K obleku navíc dostanete zdarma dvoje nejoblíbenější brejličky mezi triatlonisty, model Kayenne s čirým a tmavým zorníkem.
Model 2015 si skvěle vedl v testech amerického triatlonového serveru v porovnání s modelem TYR Freak of Nature, který je pravděpodobně nejlepším, ale také asi nejdražším oblekem na světě.
To že mezi obleky na měřených plaveckých úsecích nebyly téměř žádné rozdíly , svědčí o velmi vysoké kvalitě neoprenových obleků Aqua Sphere.
Více zde : http://www.slowtwitch.com/Products/Wetsuit_by_price/Wetsuits_above_450_2012_/Get_Your_Freak_On_2795.html

 

PATENTOVANÉ TECHNOLOGIE :

 

AQUA – FLEX COLLAR
Speciální vodotěsný límeček s dvojitou vrstvou materiálu, který poskytuje maximální pohodlí a minimalizuje riziko odření krku.

 

BIO-STRETCH ZONE
Strategicky umístěné strečové zóny z 1mm neoprenu umožňují maximální rozsah pohybu.

 

AQUA DRIVE TECHNOLOGY
Strategicky umístěné zóny kolem trupu maximalizují vztlak, čímž dochází ke zlepšení plavecké polohy. Výsledkem je snížení odporu a zlepšení efektivity plavání.

 

POWER ZONE
Strategicky umístěné zóny na předloktí jsou na povrchu potaženy super-strečovým materiálem, který zvyšuje tření při záběru, čímž výrazně urychluje pohyb.

 

GRIP PROTECTION SYSTÉM
Speciální povrchová úprava materiálu, která minimalizuje tření a zároveň vytváří ochranu obleku a prodlužuje jeho životnost.

 

QUICK DRYING
Rychlé schnutí.

 

UV PROTECTION
100% ochrana proti UVA/UVB.

 

SUPER STRECH
Extrémně pružný materiál.

 

YAMAMOTO 39
Yamamoto je druh neoprenu, který nabízí optimální rovnováhu pružnosti, nízkého koeficientu tření a trvanlivosti. Povrchová úprava SCS poskytuje nejnižší možné tření a maximalizuje tak rychlost plavání.

 

THERMO GUARD
Tato technologie poskytuje tepelný komfort a maximální flexibilitu a rozsah pohybu v ramenou, nohách a hrudníku.

Velikost_obleku_Aqua_Sphere:  L | M | ML | S | XL | XS | XXL |
Doporučená prodejní cena: 12320.00 Kč
12320.00
« Zpět