Plavky dámské » Dámské - závodní

Aqua Sphere závodní plavky Energize Compression Training SuitElitní závodní plavky, které jsou schváleny FINA jak pro závody v bazéně, tak i open water. Srovnatelné  a technologicky minimálně na stejné úrovni jako jsou závodní elitní plavky známých plaveckých značek. Možno použít na všechny styly a distance. Vynikající poměr kvalita/cena.Firma Aqua Sphere zařadila do své nabídky pro plavecký trénink triatlonistů špičkový produkt srovnatelný s elitními plavkami renomovaných plaveckých značek. V názvu  Energize Compression Traning Suit Men a Energize Compression Training Suit Women je vystiženo použití pro triatlonisty, kteří v těchto produktech ale nemohou absolvovat závod a proto používají tyto plavky pouze pro plavecký trénink. V oblasti vrcholového plavání se však jedná o špičkové závodní plavky schválené FINA pro závody v bazénu i open water. Firma Aqua Sphere se tímto produktem řadí mezi renomované plavecké firmy a jedná se tak o plnohodnotné a minimálně srovnatelné závodní elitní plavky, které se dají použít pro všechny styly a distance.

 

 

Energize Compression
Tato kolekce byla navržena, aby chránila hlavní svaly, zvyšovala aktivní regeneraci a zlepšovala výkon.Strategická konstrukce se zaměřuje na specifické svalové skupiny, napomáhá správné poloze ve vodě a omezuje vibraci svalů. Použití komprese při plavání zajišťuje rychlou regeneraci při tréninku a zvýšení výkonu při závodě.

 


Dynamix je kompresní textil speciálně navržen pro použití ve vodním prostředí.

- Hodnota komprese 15mm Hg
- Vodoodpudivý
- Elastická vlákna
- Prodyšný
- Rychleschnoucí
- Odolný proti chloru
- Ochrana proti UV 50+
- Materiál Dynamix -  71% polyamid a 29% elastan
- Stříbrné švy viz obrázek zepředu a zezadu


Plavání je přirozená forma aktivní regenerace, protože zklidňuje a omezuje vznik zánětu svalové tkáně. Oblek Energize Compression Training Suit byl navržen aby chránil hlavní svalové skupiny a ještě tím zvyšoval tento proces aktivní regenerace.


- Komfortní silikonové pásky na nohavicích omezují vyhrnutí.
- Ploché stehy snižují odpor a zvyšují účinnost plavání.
- Anatomický tvar zajišťuje perfektní padnutí a pohodlnost obleku.
- Vyhovuje předpisům FINA pro závody v bazénu i open water.
- Vodoodpudivý
- Otevřená záda zlepšují pocit vody a poskytují volnost pohybu

 

Jelikož se jedná o závodní plavky, doporučujeme jejich použítí pouze na závody. Každodenní používání např. v bazénu zkracuje výrazně jejich životnost.

Velikost_plavky_dámské:  32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 |
Doporučená prodejní cena: 2395.00 Kč
2395.00
« Zpět