Plavky pánské » Pánské - závodní

Aqua Sphere závodní plavky Energize Compression Training SuitElitní závodní plavky, které jsou schváleny FINA jak pro závody v bazéně, tak i open water. Srovnatelné  a technologicky minimálně na stejné úrovni jako jsou závodní elitní plavky známých plaveckých značek. Možno použít na všechny styly a distance. Vynikající poměr kvalita/cena.

 

Firma Aqua Sphere zařadila do své nabídky pro plavecký trénink triatlonistů špičkový produkt srovnatelný s elitními plavkami renomovaných plaveckých značek. V názvu  Energize Compression Traning Suit Men a Energize Compression Training Suit Women je vystiženo použití pro triatlonisty, kteří v těchto produktech ale nemohou absolvovat závod a proto používají tyto plavky pouze pro plavecký trénink na volné vodě. V oblasti vrcholového plavání se však jedná o špičkové závodní plavky schválené FINA pro závody v bazénu i open water. Firma Aqua Sphere se tímto produktem řadí mezi renomované plavecké firmy a jedná se tak o plnohodnotné a minimálně srovnatelné závodní plavky, které se dají použít pro všechny styly a distance.

 

Energize Compression


Tato kolekce byla navržena aby chránila hlavní svaly, zvyšovala aktivní regeneraci a zlepšovala výkon.Strategická konstrukce se zaměřuje na specifické svalové skupiny, napomáhá správné poloze ve vodě a omezuje vibraci svalů. Použití komprese při plavání zajišťuje rychlou regeneraci při tréninku a zvýšení výkonu při závodě.


Dynamix
je kompresní textil speciálně navržen pro použití ve vodním prostředí. Napomáhá průtoku krve a zvyšuje stabilitu.

- Hodnota komprese 15mm Hg
- Vodoodpudivý povrch snižuje odpor
- Elastická vlákna
- Prodyšný
- Rychleschnoucí
- Odolný proti chloru
- Ochrana proti UV 50+
- Materiál Dynamix -  71% polyamid a 29% elastan
- Stříbrné švy viz obrázek zepředu a zezadu


Plavání je přirozená forma aktivní regenerace, protože zklidňuje a omezuje vznik zánětu svalové tkáně. Oblek Energize Compression Training Suit byl navržen aby chránil hlavní svalové skupiny a ještě tím zvyšoval tento proces aktivní regenerace.


- Komfortní silikonové pásky na nohavicích omezují vyhrnutí a posun
- Ploché stehy snižují odpor a zvyšují účinnost plavání
- Anatomický tvar zajišťuje perfektní padnutí a pohodlnost
- Vyhovuje předpisům FINA pro závody v bazénu i open water.
- Vodoodpudivý materiál
- Vnitřní podšívka nabízí podporu
- Elastický pas se stahovací šňůrkou

 

Jelikož se jedná o závodní plavky, doporučujeme jejich použítí pouze na závody. Každodenní používání např. v bazénu zkracuje výrazně jejich životnost.

Velikost_plavky_pánské:  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Doporučená prodejní cena: 1860.00 Kč
1860.00
« Zpět